Hakkımızda

Biz kimiz neye inanıyoruz?

ERA 2008 yılında kurulmuş işe alım servis sağlayıcısıdır. Bize göre her işe alım aynı zamanda kültür transferidir. Kurumlar başarıları işe aldıkları yönetici ve çalışanların davranış ve kararlarıyla elde ederler ya da kaybederler. Aynı zamanda doğru becerilerle eşleşen işlerin; büyüme, başarı ve mutluluk getirdiğini düşünüyoruz. Bunu sürekli sağladığımıza emin olmak için yeni yollar dener, aday ve müşterilerimize uzman desteği sunar ve keyif alarak çalışmanın yollarını ararız.

Vizyonumuz

Çalışanlarımız için iyi bir iş yeri olmak. İşe alım aracılığıyla çalışma hayatında başarı, büyüme ve mutluluk yaratmak. Bunu sağladığımıza emin olmak için kendimizi sürekli geliştirmek ve öğrenmek aynı zamanda lider işe alım firması olmak.

Misyonumuz

ERA’da misyonumuz çok basittir. İş ortaklarımızla güven ve uzmanlığa dayalı ilişkiler kurmak, aday ve müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde en iyi ve yenilikçi işe alım hizmetini sunmak

İşe alım yaklaşımımız

Her kurumun kendisine özgü DNA’sı ve ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize karşı anlayış geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak isteriz. Teknoloji ve çeşitli işe alım araçlarını kullanarak; kurumların değerleri ve hedefleriyle, adaylarımızın değer ve becerilerini eşleştirerek en doğru işe yerleştirmeyi sağlamak bizim işimiz.

Aday yaklaşımımız

Dürüst geri bildirim ve gelişimi teşvik ederek, kişiye özel şeffaf bir işe alım deneyimi yaratıyoruz.

Bunları başarmak için, iş stratejimizi, davranışımızı ve ilişkilerimizi yönlendiren beş temel ilkeye güveniyoruz:

Dürüstlük

Kişisel ve mesleki etik, dürüstlük ve güvene dair en yüksek standartları benimsiyor ve destekliyoruz.

Saygı

İnsana birey olarak saygı duyuyor, güveniyor, destek veriyor ve çalışmalarında amaçlarına ulaşmaları için köprü oluyoruz.

Yenilikçilik

Değişimin kaçınılmaz olduğu günümüzde kendi endüstrimize dinamizm getirecek yenilikler için çalışmak bize keyif veriyor.

Sorumluluk

Aday ve müşterilerimize onlara yardımcı olma ayrıcalığı için teşekkür ederiz. Bunun getirdiği sorumluluk duygusuyla hareket ederiz.

Eğlence

Yaptığımız işten keyif almanın yollarını ararız. Bize göre çalışmak eğlencelidir.