Ne Dediler?

Başak ERTAŞ
Stackpole International / Human Resources Manager

" Era İnsan Kaynakları ile 2012’de tanıştım. İlk günden beri işlerine gösterdikleri özeni, profesyonel yaklaşımlarını korudular. Güvenilir bir iş ortağı oldular.

Ama en çok sürekli gelişime verdikleri önemden etkilendiğimi paylaşmak isterim. Süreç ve yetkinliklerini geliştirmek için ortaya koydukları inanç ve gösterdikleri çabayı içtenlikle takdir ediyorum.

Dilerim başarıyla yollarına uzun yıllar devam ederler."

Nurgül TOKLIOĞLU
Belenco / Human Resources Manager

Era İnsan Kaynakları ile bir süredir çalışıyor olmamıza rağmen, kurum kültürünü anlamaya çok özen göstermeleri sayesinde çok iyi işler yaptık.

Özellikle zor pozisyonlarda gösterdikleri sabır ve yüksek performansın yanında, değişime hızlı adapte olabilme becerileri ile ekibimizin bir parçası oldular.

Era bize güvenilir bir partner olarak her zaman yanımızda olduğunu hissettirdi.

“İşimizi nasıl daha iyi yaparız” telaşı içinde olmaları onları farklı yapan temel konulardan en önemlisi.. Uzun yıllar değişim ve dönüşüm içinde çalışmak dileği ile.

Özlem SEVİLKAN
APM Terminals / Head of Human Resources

“ERA ile ilk tanışmamız 2014 yılının ilk aylarında olmuştu. APM Terminals olarak önümüzde cok yoğun ve kritik geçecek bir işe alım projesi vardı ve bu projeyi başarı ile yürütebileceğimiz bir iş ortağı arıyorduk. Projenin bu kadar kritik olmasının temel sebepleri, İzmir ve Aliağa bölgesi için çok büyük bir konteyner liman yatırımının yapılıyor olması ve burada calışacak çok özel 350 kişinin oldukça kısa bir süre içinde işe alınacak olmasından kaynaklanıyordu. İşte bu amaçla ERA ile yollarımız kesişti ve  bu önemli projenin başarı ile gerçekleşmesini sağladık. ERA Danışmanlık ekibi, APM Terminals ailesinin bir parçası gibi çalıştılar ve 1000 kişinin üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirerek projemizin başarısına çok büyük bir katkı sağladılar.

O kritik süreçte ERA ile çalışmak çok keyifli idi ve bizleri yanıltmadıkları için çok mutlu olmuştuk."

Ozlem Nolet

Insan Kaynaklari Muduru

Maersk Singapur

(Oncesinde Insan Kaynaklari Muduru-APM Terminals Izmir)

Derya TATAR
Rapro Otomotiv / Human Resources Manager

“ ERA İnsan Kaynakları ile uzun yıllardır otomotivin farklı firmalarında beraber çalışabilme fırsatına sahip oldum. Bu süre zarfında göstermiş oldukları disiplin ve paylaşımcı davranışları ile çalışmalarıma destek olmuşlardır. İşe Alım’ ın zorlu engebelerinde,  güvenilir bir yol arkadaşı oldular. Çalışma yaptığımız tüm pozisyonlarda ERA ekibi kendilerini bizimle aynı firmada çalışıyor gibi hissedip, bizler ile aksiyon almaları ise çok çarpıcı bir farkındalık olmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımlarını ise her zaman takdir etmişimdir.

ERA Ailesi ile olan işbirliklerimizin devamını diler, başarılar ile dolu çalışma hayatı dilerim ”

Merve Dolgun
Eldor Corporation / İşe Alım Sorumlusu
ELDOR Turkey’ in İşe Alım sürecinde ERA ile işbirlliği 5 yılı aşkın bir süredir aktif bir biçimde devam etmekte. ERA’ dan bahsediliyorsa pozisyona ve şirket kültürüne en uygun adayı bulmanın sırrını iyi bilen, sıkı takipçi bir ekip ile karşı karşıyasınız demektir. En zorlu pozisyonlarda dahi yüksek motivasyonla çalışmaları, firma ve aday arasında objektif bakış açısıyla iyi bir denge kurabilmeleri, yeni projeler yaratarak gelişimi sürekli kılmaya çalışmaları başarılarının tesadüf olmadığını gösteriyor.  
Tuğrul ÇINAR
Uniteks - Human Resources Manager

Yıl 2012, ilk defa ERA ile tanıştığımda, İnsan Kaynakları Danışmanlığı konusunda bu alanda çalışan çok eski, bilgili danışman şirketler varken nasıl istenilen hizmeti vereceklerini düşünmedim değil. Ama İnsan Kaynakları bölümü içgüdüsü ile Gökhan’ın parlayan gözeleri, olumlu yaklaşımları, işine olan inancı ve kendine olan güvenci bana beraberce çok iyi işleri başaracağımızı düşündürmüştü. Evet yanılmamıştım 6 yıl çalıştığım her şirkette İnsan Kaynakları Danışmanı hizmeti gereği olduğunda her zaman ERA aklıma ilk gelen firma oldu ve sonuçta istediğimden hep fazlasını gerçekleştirdiler.

Gökhan’ın liderliğinde ERA her zaman müşterilerini sabırla dinleyen, ne istediklerini çok iyi anlayıp onların isteklerini aşarak karşılayan bir hizmet anlayışları olmuştur. Her gün yaptıkları işin kalitesini nasıl arttıracağını düşünen bu ekip, alanlarında İzmir’de, tüm Türkiye’de kendilerine hedef koyarlarsa Global Dünya’da başarıdan başarıya koşacaklardır.

Büyük bir cesaretle başladığınız ama hep başarılı olduğunuz yolculuğunuzda yanınızda olacağım ve isteklerinizin çok üzerinde hedeflere ulaşacağınızdan eminim.

Yolunuz açık olsun…